Home Lajme “Sonte luan atdheu im Shqipëria dhe atdheu i Ali Ahmetit, Maqedonia

“Sonte luan atdheu im Shqipëria dhe atdheu i Ali Ahmetit, Maqedonia

604
0
SHARE

Në rrjetin social facebook Analisti politik Arsim Sinani ka komentuar ndeshjen që sot do të zhvillojnë Maqedonia dhe Shqipëria. Ai ka thënë se sot ndeshet atdheu i tij , Shqipëria me atdheun e Ali Ahmetit, Maqedoninë.
“Sonte atdheu im Shqipëria luan ndeshje futbolli me Maqedoninë, atdheun e Ali Ahmetit. Ju uroj fitore çunave kuq e zi”, ka shkruar analisti politik Arsim Sinani në rrjetin social facebook./AlbaSOS/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here