Home Kuriozitete Lëvizje te çmendura dhe adrenalinë pa kufi (VIDEO)

Lëvizje te çmendura dhe adrenalinë pa kufi (VIDEO)

146
0
SHARE

18/02/2018   AlbaSOS

Parkour “adrenaline” është një tendosje njerëzore që tejkalon të gjitha kufijtë e varësisë ndaj adrenalinës.

Këto janë lëvizje te çmendura nga  disa djem, të cilët me kërcimet e tyre akrobatike duket se janë shumë të thjeshta, por në të vërtetë duhet vite praktikë fizike dhe psiqike për të aritur një kapacitet të tillë . # AlbaSOS

OMG

شاركنا شعورك بعد مشاهدتك الفيديو .؟!.Via : StorrorBlog

Posted by ‎دافينشي في بغداد‎ on Saturday, February 3, 2018

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here