Home Showbiz Kënga e re nga dy Tetovarët BIGI – ILLMILL

Kënga e re nga dy Tetovarët BIGI – ILLMILL

1597
0
SHARE

21.02.2018 – AlbaSOS

Dy reperat Tetovar  Valdrin islami që nihet si BIGI  dhe Almir Mamuti me nofkën si ILLMILL  kanë publikuar këngën e tyre më të re “Llas Time”, të cilën e kanë sjellur edhe me videoklip, më posh mund t shikoni videon.

BIGI ft ILLMILL – Last Time ( Official Video )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here