Home Kronika e zezë Tetovë, vjedhje si në filma në një barnatore në qytet

Tetovë, vjedhje si në filma në një barnatore në qytet

100
0
SHARE

16/03/2018 – AlbaSOS

Mbrëmë rreth orës 22:15,një person i panjohur i maskuar me pistoletë në dorë, ka hyrë në barnatoren “Blemedika” në rrugën “29 nëntori” në Tetovë dhe i është kërcënuar pronares R.N (49) nga Tetova e cila ishte e vetme në objekt., informon portali “tetova1”.
Vjedhësi i ka marë 100.000 denarë dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes. Nga ana e MPB-së po meren masa për gjetjen e kryerësit të veprës./tetova1.com/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here